در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

پنجشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۹

بازی کوانتوم

خانه » بازی کوانتوم

چه چیزی هیجان انگیزتر از یک شهربازی در برج توریستی؟! آن هم در ارتفاع که به تنهایی می‌تواند عامل مهمی در جذب گردشگر باشد، نصب و راه‌اندازی یک کوانتوم چرخان یا سورتمه در ارتفاع تجربه‌ای بسیار هیجان انگیز و فراموش نشدنی برای هر نفر می‌تواند باشد. شرکت آریا گستر پاسارگاد با استفاده از ایمن‌ترین و جدیدترین روش‌های ساخت شهربازی در ارتفاع، می‌تواند به شما برای تبدیل شدن به یک برند خاص کمک کند.

این ایده‌ی بکر می‌تواند به ساخت انواع وسیله‌های هیجان انگیز شهربازی در برج رستورانی و تفریحی تبدیل گردد، چیزی که در ایران کمتر به آن پرداخته شده است. اجرای این طرح و ساخت شهربازی در ارتفاع، بدون هیچ شکی یک جاذبه‌ی گردشگری بین المللی و در حقیقت می‌توان گفت بهترین راه سرمایه گذاری برای کسانی که رویاهای بزرگی در سر دارند، می‌باشد. شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران با استفاده از جدیدترین و مدرن‌ترین روش‌های ساخت این سازه‌ی تعجب برانگیز می‌تواند شما را در ساخت آن یاری کند.

کوانتوم چیست؟

وسیله‌ای مکانیکی است که در بالای برج رستورانی نصب شده و افراد با نشستن در صندلی‌های این وسیله‌ی هیجانی، به فضایی بیرونی برج رفته و در حالی که در ارتفاع، معلق می‌باشند حسی بسیار هیجان انگیز را تجربه می‌کنند.

ساخت و اجرای کوانتوم در برج رستورانی
ساخت و اجرای کوانتوم در برج رستورانی
کوانتوم
کوانتوم

تصاویری از وسیله تفریحی کوانتوم در ارتفاع برج‌ها

این وسیله هیجانی در دو حالت طراحی و ساخته می‌شود. حالت ریلی و حالت پرگاری!

در حالت ریلی، افراد بر روی صندلی نشسته و توسط بازوی هیدرولیکی به بیرون برج منتقل و سپس ریل صندلی به نوک بازو می‌رسد و حس هیجان وصف ناپذیر معلق بودن را به آن‌ها القا می‌کند.

کوانتوم
کوانتوم

تصاویری از کوانتوم ریلی

اما در حالت پرگاری، افراد همانند حالت ریلی بر روی صندلی نشسته و به بیرون برج منتقل می‌شوند و بازوهای کوانتوم همانند پرگار باز شده و در جهات مختلف حرکت می‌کند.

کوانتوم
ساخت و اجرای کوانتوم در برج رستورانی
ساخت و اجرای کوانتوم در برج رستورانی
ساخت و اجرای کوانتوم در برج رستورانی

تصاویری از کوانتوم پرگاری

کوانتوم
ساخت و اجرای کوانتوم در برج رستورانی

تصاویری از کوانتوم پرگاری در حالت باز و بسته بودن بازوهای هیدرولیکی

هیجان، ترس و سرعت از گزینه‌هایی می‌باشد که باعث جذب افراد می‌شود. استفاده از دستگاه‌های پرهیجان و شگفت انگیز موجب جذب افراد به شهربازی‌ها می شود. شرکت‌ها و کارخانجات شهربازی همواره به دنبال ساخت جدیدترین دستگاه‌ها می‌باشند تا بتوانند پاسخگوی هیجانات افراد باشند حال ببینید اگر این وسایل پرهیجان در بالای برجی که به دلیل داشتن ارتفاع زیاد، جذاب و شگفت انگیز است قرار بگیرد، تا چه اندازه می‌تواند در تخلیه‌ی هیجان افراد خاص موثر باشد.

کوانتوم
کوانتوم
ساخت و اجرای کوانتوم در برج رستورانی
ساخت و اجرای کوانتوم در برج رستورانی
کوانتوم

حس هیجان و ترس در کوانتوم

شرکت پاسارگاد با استفاده از جدیدترین طرح‌ها و با داشتن کادری مجرب و با تجربه در زمینه‌ی ساخت شهربازی‌های جذاب به شما کمک می‌کند تا بتوانید در کنار القای هیجان و ترس به افراد، به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای کوانتوم در برج رستورانی، با تکیه بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیر مجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme