در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

پنجشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۹

تالار

خانه » تالار

فضایی بزرگ و باشکوه جهت برپایی انواع مراسم و دورهمی‌های بزرگ با موضوعی از پیش تعیین شده از جمله جشن عروسی، میهمانی، خانوادگی و…

مهم‌ترین کاربرد آن برگزاری مراسم عقد و عروسی می‌باشد که نمونه‌های آن را می‌توان به راحتی مشاهده کرد.

تالار
تالار در طبقات برج رستورانی، برج رستورانی، تالار، نمایی از فضای داخلی تالار با کاربری مجالس عروسی

نمایی از فضای داخلی تالار

تالار یکی از کاربری‌های کم هیجان است که می‌تواند در طبقات برج رستورانی تعبیه شود. ظرفیت و مساحت آن به ابعاد و میزان سرمایه‌ی ساخت برج بستگی دارد. قطعا وجود تالار در ارتفاع با کاربری‌های عروسی، جشن، مهمانی‌های خصوصی و… یکی از مهم‌ترین ابزار ترغیب کننده برای جذب مشتری می‌باشد.

تالار
تالار در طبقات برج رستورانی، برج رستورانی، تالار
تالار در طبقات برج رستورانی، برج رستورانی، تالار
تالار در طبقات برج رستورانی، برج رستورانی، تالار
تالار در طبقات برج رستورانی، برج رستورانی، تالار

تالار در طبقات برج رستورانی

برگزاری مراسم ازدواج نیازمند فراهم آوردن شرایط و امکانات مختلفی است که برای انتخاب هر یک باید ملاک‌ها و معیارهای متفاوتی را مد نظر قرار داد. با توجه به تنوع بالای تالارها در سطح شهر و رقابت بین آن‌ها برای ارائه‌ی پکیج‌های متعدد و خاص به مشتریان این حوزه، بهترین راهکار برای پیشترفت در این زمینه، داشتن مکانی فوق‌العاده خاص است که نه تنها تمام ویژگی‌های ارائه شده در تالارهای سطح شهر را داراست بلکه امکانات و جذابیت‌های بیشتر و جدیدتری را نیز داشته باشد.

شرکت پاسارگاد با طراحی تالارهای بسیار باشکوه در بالاترین نقاط برج رستورانی و ارائه‌ی خدمات ویژه‌ای که در ذیل به آن اشاره می‌شود، شما مشتریان گرامی را در داشتن منحصربه فردترین و پرسودترین تالار در شهر و کشور خود، یاری می‌نماید.

قطعا افراد زیادی تمایل دارند جشن عروسی یا مهمانی‌های بزرگ خود را در مکانی خاص و مجلل برگزار کنند. وجود تالار در برج رستورانی فضایی بسیار خاص و دل انگیز را ایجاد می‌نماید و دیواره‌های تمام شیشه‌ای؛ با نمای ۳۶۰ درجه؛ چشم اندازی بسیار زیبا به میهمانان هدیه می‌دهد.

هر چند درآمد و مشتری دائمی تالارهای سطح شهر بر کسی پوشیده نیست اما وجود یک تالار بسیار خاص و زیبا در ارتفاع با چشم انداز منحصر به فرد، هر شخصی را به حضور در اینچنین فضایی ترغیب می‌نماید.

 

مزیت:

مهم‌ترین مزیت‌هایی که تالار برج رستورانی نسبت به تالارهای معمولی در سطح زمین دارد:

۱) وجود تالار در ارتفاع و نمای دید شیشه‌ای ۳۶۰ درجه.

۲) استفاده‌ی میهمانان از آسانسورهای شیشه‌ای برای رسیدن به فضای تالار.

 

درآمد:

سرمایه گذاران گرامی با ایجاد فضای تالار به عنوان یکی از مهم‌ترین امکانات برج رستورانی، علاوه بر کامل‌تر کردن مجموعه‌ی خود، می‌توانند از درآمدهای جانبی آن نیز بهره‌مند شوند از جمله:

۱) سود سرو غذا، نوشیدنی و…

۲) استفاده عروس و داماد از امکانات خاص برج رستورانی همچون رستوران شیشه‌ای و هوایی، امکان انتقال اتومبیل عروس توسط آسانسورهای برج به داخل تالار و در حالت بسیار فوق‌العاده امکان انتقال عروس و داماد به برج توسط بالگرد از طریق فضای هلی پد.

۳) ارائه‌ی گروه‌های خدمات ویژه‌ی عروسی همچون سفره آرایی، گل آرایی، فیلم برداری و…

سرمایه گذاران و افرادی که به دنبال ایده‌ی راه‌اندازی یک کسب و کار پر درآمد در زمینه‌ی توریستی و رستورانی هستند، می‌توانند با احداث تالار در برج رستورانی (با ظرفیت و کاربری‌های متفاوت) در شهرهای توریستی ایران و مکان‌های تفریحی، به درآمد ایده‌آل خود برسند.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای تالار در ایران و جهان، با تکیه بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران شما را در احداث چنین فضای دلنشین و رویایی کمک می‌کند.

تالار در طبقات برج رستورانی، برج رستورانی، تالار، نمایی از فضای داخلی تالار با کاربری مجالس عروسی
تالار در طبقات برج رستورانی، برج رستورانی، تالار، نمایی از فضای داخلی تالار با کاربری مجالس عروسی

نمایی از فضای داخلی تالار با کاربری مجالس عروسی

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیرمجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme