در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹

تامین انرژی برج

خانه » تامین انرژی برج

تامین انرژی از کاربری های جدید و نوین است که می تواند بر روی برج رستورانی تعبیه شود و درآمد آن از طریق تولید انرژی می باشد.

در صورت موقعیت جغرافیایی مناسب محل احداث برج رستورانی ، با تعبیه توربین باد و پنل خورشیدی می توانیم حداقل انرژی برق برج را تا حدودی یا مازاد بر آن تامین کنیم.

تامین انرژی برج
تامین انرژی برج

توربین بادی به توربینی گفته می‌شود که برای تبدیل انرژی جنبشی باد به انرژی الکتریکی به کار می‌رود. با چرخاندن ژنراتور و تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی، به عنوان یک منبع تولید انرژی الکتریکی به‌شمار می‌روند.

برج رستورانی به دلیل ارتفاع زیاد، پتانسیل خوبی برای جذب انرژی باد دارد. لذا با توجه به ظرفیت، موقعیت جغرافیایی محل احداث برج و شکل ظاهری آن می توانیم صرفه اقتصادی این کاربری انرژی زا را بررسی نموده و آن را در محلی مناسب بر روی برج تعبیه کنیم.

تامین انرژی برج
تامین انرژی برج

پنل خورشیدی از مونتاژ سلول‌های خورشیدی به وجود می‌آید که انرژی نورانی خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. این پنل ها را می توان غالبا در بالاترین ارتفاع برج نصب کرد که بیشترین دریافت نور را داشته باشد. با توجه به ظرفیت، موقعیت جغرافیایی محل احداث برج و شکل ظاهری آن می توانیم صرفه اقتصادی این کاربری را بررسی کنیم.

تامین انرژی برج
تامین انرژی برج

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme