در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

دوشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۹

رستوران هوایی تله کابینی

خانه » رستوران هوایی تله کابینی

قطعا همه‌ی ما با تله کابین آشنا هستیم و شاید حداقل یک و یا چند بار از آن استفاده کرده‌ایم. در تله کابین‌های تفریحی، مسیری به طول بیش از ۱۰۰۰ متر آماده شده و کابین‌های تله کابین به سرعت این مسیر را در حالت رفت و برگشت طی می‌کنند و به افراد تجربه‌ی هیجان انگیز معلق بودن در ارتفاع و استفاده از فضای بسیار زیبای محیط را می‌دهد.

رستوران هوایی تله کابینی
رستوران هوایی تله کابینی
رستوران هوایی تله کابینی
رستوران هوایی تله کابینی
nn015

تصاویری از نمای خارجی کابین‌های رستوران هوایی تله کابینی

تصور کنید در کنار این همه هیجان لذت بخش، شرایطی فراهم شود که در حین حرکت در مسیرهای زیبای تله کابین، تجربه‌ی صرف یک پذیرایی مفصل و یا حتی یک وعده‌ی غذایی کامل هم اضافه شود!!! قطعا لذت طی کردن مسیر در اینچنین شرایطی هزاران برابر می‌شود.

اما در رستوران هوایی تله کابینی، افراد غذای خود را از قبل سفارش داده و داخل باکس گرم کن موجود در کابین قرار می‌دهند. این کابین‌ها که با ظرفیت ۴ نفر ساخته می‌شوند، هنگام سوار شدن میهمانان، مسیر رفت و برگشت را به آهستگی طی کرده و افراد می‌توانند هیجان و لذت وصف ناپذیری به هنگام صرف غذا تجربه نمایند.

Nnn03
Nnn02
Nnn010
NnnDining

چشم انداز بی‌نظیر محیط از نگاه میهمانان در رستوران هوایی تله کابینی

این رستوران‌های لوکس و خاص که در بسیاری از شهرهای جهان اجرا شده، جزو محبوب‌ترین رستوران‌های دنیاست و مردم حاضرند بابت صرف یک وعده‌ی غذایی در تله کابین رستورانی هزینه‌ی زیادی پرداخت کنند.

شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران آماده است تا با همراهی شما سرمایه گذار محترم، گامی دیگر در انقلاب بزرگ سازه‌های مهندسی درکشور بردارد. مردم ایران لایق بهترین‌ها هستند و این موضوع از اهمیت بسیار بالایی در دایره‌ی طلایی اهداف شرکت ما قرار دارد.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای رستوران هوایی تله کابینی، با تکیه بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیر مجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme