در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹

رستوران هوایی معلق

خانه » رستوران هوایی معلق

رستوران هوایی معلق تشکیل شده از سازه ای است که مهمان با نشستن بر روی صندلی های آن و بستن کمربند توسط جرثقیل به ارتفاع ۴۰ متری برده و به صورت معلق نگه داشته می شود و در ارتفاع توسط گارسون ها غذا سرو می گردد. غذای سفارش شده قبلا در گرمکن های برقی چیده شده و زمانی که با سرعت بسیار آرام این رستوران توسط جرثقیل در ارتفاع قرار می گیرد توسط گارسون ها سرو می شود.
رستوران هوایی معلق در بعضی از کشورهای جهان اجرا می شود ولی به دلیل آن که سیستم بلند کننده آن جرثقیل است و جرثقیل فقط مجاز به حمل بار مرده می باشد به همین دلیل استاندارد ایران اجازه نمی دهد با آن بار زنده حمل گردد.
شرکت پاسارگاد در سال ۱۳۹۶ رستوران هوایی را توسط جرثقیل در شاندیز مشهد به صورت آزمایشی افتتاح کرد که در سال های بعد از آن توانست سیستم بلند کننده آن را ارتقا دهد و سیستم جایگزین آن و با کیفیت و ایمنی بسیار بالاتر از جرثقیل اجرا نماید.
در حال حاضر رستوران هوایی توسط دو سیستم وزنه تعادلی و سیستم شافت مرکزی در ایران و کشورهای جهان مشغول به کار است. رستوران هوایی اصفهان ، چالیدره، لاس وگاس و دبی از جمله رستوران های هوایی است که در داخل و خارج از کشور در حال فعالیت هستند و جزو لاکچری و خاص ترین رستوران های ایران و جهان می باشند.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme