در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

پنجشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹

رستوران هوایی کشویی

خانه » رستوران هوایی کشویی

شرکت پاسارگاد؛ طراح، سازنده و مجری رستوران هوایی کشویی (در برج رستورانی)

سازه‌ای خاص در ارتفاع برج رستورانی که در آن میهمانان بر روی صندلی نشسته و با بستن کمربند به سمت جلو رفته درحالتی که زیر پای آن‌ها خالی است و صندلی‌هایی که بر روی آن نشسته‌اند، معلق می‌باشد، غذا سرو می‌شود.

رستوران هوایی کشویی
رستوران هوایی کشویی

رستوران هوایی کشویی در برج رستورانی

این پروژه می‌تواند کلید موفقیت برند و نام شما باشد و در ایران جزو اولین نفراتی باشید که این پروژه را راه اندازی می‌کنید. تجربه ثابت کرده است هزینه‌ی سرمایه گذاری در چنین پروژه‌هایی، بسیار زودتر از زمان برنامه ریزی شده باز خواهد گشت و همین امر سرمایه گذار را ترغیب به راه‌اندازی آن می‌کند.

رستوران هوایی کشویی می‌تواند از آن دسته پروژه‌های خاص و جذاب باشد که توریست‌ها و مشتریان را به سمت خود بکشاند و دلیل بزرگی برای معروفیت یک برند است. شما سرمایه گذار محترم می‌توانید صفر تا صد ساخت چنین پروژه‌ای را بدون هیچ گونه نگرانی به شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران که سابقه‌ی ساخت چنین پروژه‌های عظیمی را دارد بسپارید تا با هزینه‌ای کاملا معقول یک مجموعه توریستی باشکوه که رستوران هوایی کشویی یکی از جاذبه‌های آن می‌باشد، را داشته باشید.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای رستوران هوایی کشویی در برج رستورانی، با تکیه بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیرمجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme