در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

دوشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۹

رستوران هوایی کشویی

خانه » رستوران هوایی کشویی

تا اینجا از حس وصف نشدنی حرکت عمودی به سمت آسمان و معلق بودن در میان ابرها در انواع رستوران‌های هوایی، با هم زیاد صحبت کردیم، حسی که در سطح خیلی معمول‌تر و بدون هیجان همه‌ی ما روزانه آن را در بالا و پایین رفتن با آسانسور، پله‌ها و… تجربه کرده‌ایم.

در این قسمت می‌خواهیم شما را با حسی متفاوت از آنچه تاکنون گفته شد و تجربه‌ای ناب و پرهیجان آشنا کنیم؛ حرکت افقی در آسمان!!! در رستوران هوایی کشویی، شما علاوه بر هیجانات قبلی این حس جدید را هم تجربه خواهید کرد.

این رستوران بر روی بازوی دکلی به ارتفاع ۴۰ متر نصب می‌شود و افراد با آسانسور به بالای دکل رفته و بر روی صندلی‌های رستوران کشویی می‌نشینند و بعد از بستن کمربند ایمنی، این رستوران به صورت بازویی بین ۶ الی ۸ متر به جلو حرکت کرده و در حالت معلق بطوری که زیر پای میهمانان خالی است، غذا سرو می‌شود.

می‌توان در ساخت سازه؛ برای کمتر شدن هیجان؛ به جای خالی گذاشتن زیر پای میهمانان از شیشه‌های ایمن و شفاف نیز استفاده کرد.

رستوران هوایی کشویی
رستوران هوایی کشویی
رستوران هوایی کشویی
رستوران هوایی کشویی

تصاویری از رستوران کشویی در حالت‌های مختلف

(زمانی که رستوران کشویی در دورترین فاصله از سازه قرار می‌گیرد، بیشترین هیجان را به میهمانان می‌دهد.)

رستوران کشویی تا کنون در دنیا اجرا نشده و جزو خلاقانه‌ترین پروژه‌های رستورانی شرکت پاسارگاد است. این رستوران را می‌توان بر روی پشت بام و ساختمان‌هایی که توانایی تحمل بار آن را داشته باشند، اجرا کرد تا هزینه‌ی ساخت دکل و آسانسور دسترسی آن حذف شود و به جای آن از آسانسور ساختمان جهت رسیدن افراد به رستوران استفاده کرد.

ساخت این پروژه می‌تواند برای هر مجموعه‌ای یک موفقیت عظیم باشد. شرکت مهندسی آریا گستر پاسارگاد خاوران همراه با تیم مجرب خود، ساخت این سازه‌های باشکوه را در کشور محقق می‌سازد.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای رستوران هوایی کشویی، با تکیه بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیر مجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme