در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹

رستوران کارسلینگی

خانه » رستوران کارسلینگی

در سفر به شهرهای ایران آنچه که از معماری در ذهن ما نقش می‌بندد، بناهای قدیمی و ساختار ویژه آنهاست و بناهای مدرن با شکل و شمایل امروزی کمتر در گوشه و کنار این سرزمین به چشم می‌خورند؛ اما این چیزی نیست که در تمام شهرهای جهان دیده می‌شود. بسیاری از مقاصد گردشگری به واسطه‌ی سازه‌های مدرن‌شان شناخته می‌شوند؛ آسمان خراش‌ها و برج‌هایی که هر یک انقلابی در معماری به پا کرده‌اند و هر چشمی را به خود خیره می‌کنند.

یکی از ایده‌های جذاب و خاص برای سرمایه گذاری، احداث رستوران کارسلینگی می‌باشد که جزو پروژه‌های کاملا سودآور و قابل اجرا در ایران است. تجربه‌ی صرف شام در چنین سازه‌ی باشکوهی که به وسیله‌ی ریل‌های نصب شده بر روی برج به ارتفاع می‌رود، می‌تواند برای هر فردی جذاب باشد.

ورود میهمانان به این رستوران با حرکت لیفتراکی یک کابین بر روی ریل‌های نصب شده در بدنه‌ی خارجی برج رستورانی، از کف زمین به ارتفاع انجام می‌پذیرد و در آنجا غذا سرو می‌شود. در این سازه‌ی مدرن، علاوه بر این که افراد در طول مسیر با حرکت آهسته‌ی کابین از نمای بی‌نظیر محیط لذت می‌برند، با قرار گرفتن در سکوی دید برج، می‌توانند نمایی زیبا از شهر را به صورت پانوراما و ۳۶۰ درجه ببینند.

به عنوان مشابه این سازه، می‌توان به برج سوزن فضایی اشاره کرد که با ارتفاع ۱۸۴متر در قلب شهر سیاتل قرار دارد و به عنوان نماد شهر از آن یاد می‌شود و سیستمی شبیه رستوران کارسلینگی در آن به اجرا درآمده است.

رستوران کارسلینگی
رستوران کارسلینگی
رستوران کارسلینگی
رستوران کارسلینگی

رستوران کارسلینگی (نصب شده بر روی بدنه برج رستورانی)

شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران سازنده‌ی خاص‌ترین و مدرن‌ترین سازه‌ها و رستوران‌های خاص در دنیا می‌باشد. قابل ذکر است که رستوران کارسلینگی با این سیستم مکانیکی خاص در هیچ جای دنیا اجرا نشده و جزو ایده‌های بی‌نظیر شرکت پاسارگاد می‌باشد. شما سرمایه گذاران عزیز می‌توانید طراحی و اجرای اولین رستوران کارسلینگی خاص را از مهندسین زبده‌ی ما بخواهید و صاحب یکی از خاص‌ترین و مدرن‌ترین سازه برج‌های رستورانی دنیا شوید.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای رستوران کارسلینگی در برج رستورانی، با تکیه‌ی بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

در قسمت زیر فیلم برج سوزن فضایی اشاره کرد که سیستمی شبیه رستوران کارسلینگی در آن به اجرا درآمده، نمایش داده شده است.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیر مجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme