در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

پنجشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹

ساختمان شش ضلعی

خانه » ساختمان شش ضلعی

شرکت پاسارگاد؛ طراح، سازنده و مجری ساختمان شش ضلعی (در ساختمان‌های خاص)

ساختمان شش ضلعی یکی از ایده‌های بسیار جذاب شرکت پاسارگاد می‌باشد که زیبایی بی‌نظیری را به محیط شهری می‌بخشد. این ساختمان، سبک معماری متفاوت نسبت با ساختمان‌های معمولی در سطح شهر دارد و ظاهر آن بسیار دلنشین‌تر می‌باشد.

ساختمان شش ضلعی
ساختمان شش ضلعی
ساختمان شش ضلعی
ساختمان شش ضلعی

نمونه‌ای ساختمان شش ضلعی با چیدمان مستطیلی و مثلثی در فضای شهری

شرکت پاسارگاد به دنبال تغییر سبک در ساختمان و سازه‌ها می‌باشد و با ایده پردازی قصد دارد آن‌ها را از حالت تکراری خارج کرده و به ظاهر آن‌ها تنوع و زیبایی بدهد.

ساختمان شش ضلعی تشکیل شده از سازه‌های زنبوری شکل می‌باشد که به صورت هرمی یا مستطیل شکل روی هم قرار گرفته و از پشت آن دسترسی پلکان و آسانسور تعبیه می‌شود. این سازه از لحاظ شکل ظاهری بسیار جذاب است و به هر کدام از سازه‌های زنبوری شکل، کاربری‌هایی همچون دفتر کار، تجاری و… می‌توان داد. ابعاد زنبوری‌ها بستگی به مساحت زمین و نوع کاربری آن دارد.

همچنین این ساختمان می‌تواند در طبقات مختلف طراحی و اجرا شود و از لحاظ مقاومتی با ساختمان‌های معمولی هیچ تفاوتی ندارد.

قطعا می‌توان پیش بینی کرد که مالکان مراکز تجاری و اداری با اجرای این ساختمان در محیط شهر، به نماد و برندی بی‌بدیل تبدیل می‌شوند و برگی زرین برای آن‌ها و شرکت پاسارگاد رقم خواهد خورد.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای ساختمان شش ضلعی، با تکیه بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیر مجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme