در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹

هتل هزاره

خانه » هتل هزاره

هتل هزاره یک هتل سنتی بزرگ است که زیبایی بی نظیری در طراحی آن لحاظ شده است. برای احداث این هتل زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع نیاز می باشد. که البته برای متراژ های کوچک تر نیز قابل طراحی است.

نقشه کلی هتل الهام گرفته از نقش و نگار اسلامی می باشد که بر روی کاشی های استفاده شده برای ساخت این هتل نیز همین نقش (نقشه کلی هتل از نمای بالا) چاپ می شود.

هتل هزاره دارای چرخه آب بسیار حرفه ای و فضای سبز دل نواز می باشد که در سراسر آن جاری می باشد و تمامی اتاق ها به آن مشرف هستند. یعنی در هر اتاق از هتل هزاره اقامت داشته باشید صدای دلنشین گذر آب را خواهید شنید. همچنین درون این جویبارها ماهی های زینتی نیز جذابیت آن را چندین برابر می کند.سیستم آب رسانی به جویبارها به حالت چرخشی می باشد و مدام در حال جریان است.

همچنین این هتل دارای ۳۸ اتاق و ۱۲۰ نفر گنجایش، چایخانه سنتی به مساحت ۲۵۰ متر مربع، رستوران سنتی به مساحت ۲۵۰ متر مربع و کافی شاپ رو باز در وسط زمین به مساحت ۲۵۰ متر مربع می باشد. در مابقی فضای هتل هزاره، اتاق های مدیریت، اداری، خدماتی و آشپزخانه نیز تعبیه شده است.

اتاق های هتل مدل سنتی و مدرن ساخته شده است و سقف کلیه اتاق ها دارای شیشه های رنگی هستند که به هنگام تابش آفتاب درون اتاق بسیار زیبا و دلنشین همچون مسجد نصیر الملک شیراز می گردد. اطراف دیواره های اتاق نیز از کاشی های منقش به پلان هتل تزیین شده است و دیواره ها از خاک سرخ (ابیانه) ساخته می گردد.

در وسط هتل هزار دایره ای به مساحت ۲۵۰ متر مربع گود شده است که تمامی آب جویبارها به درون آن ریخته شده و از آن جا دوباره به چرخه آبی باز می گردد. برای این فضای بسیار زیبا کاربری کافی شاپ داده شده است.

هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره
هتل هزاره

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme