در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹

چایخانه سنتی

خانه » چایخانه سنتی

چایخانه‌ی سنتی یکی از کاربری‌هایی است که می‌تواند در آخرین طبقات برج رستورانی (به شکل مخروط یا هرم) تعبیه شود. ظرفیت و مساحت چایخانه‌ی سنتی به ابعاد و میزان سرمایه‌ی ساخت برج بستگی دارد. قطعا وجود چایخانه‌ی سنتی در ارتفاع با کاربری سرو انواع چای و نوشیدنی و غذاهای سنتی همراه با تخت‌هایی جهت نشیمن، یکی از مهم‌ترین ابزارهای جذاب برای برج رستورانی می‌باشد.

چایخانه سنتی
چایخانه سنتی، طبقه‌ی چایخانه‌ی سنتی در برج رستورانی، برج رستورانی

تصویری زیبا از چایخانه‌ی سنتی

قطعا افراد زیادی هستند که تمایل دارند نوشیدنی بسیار دلچسبی را در چایخانه‌ی سنتی برج رستورانی میل کنند. فضای چایخانه‌ی سنتی در برج رستورانی یک فضای بسیار خاص و دل انگیز می‌باشد و چشم اندازی عالی به میهمانان می‌دهد.

kafishopgonbadi1

نمایی از طبقه‌ی چایخانه‌ی سنتی در برج رستورانی

هر چند که درآمد چایخانه‌های سنتی در سطح شهر بر کسی پوشیده نیست اما وجود یک چایخانه‌ی سنتی بسیار خاص و زیبا در ارتفاع با نمای دید منحصر به فرد، هر شخصی را ترغیب می‌کند که وعده‌ی صبحانه، عصرانه یا شام را در آن جا میل نماید و برای رسیدن به فضای چایخانه‌ی سنتی در ارتفاع، استفاده از آسانسورهای شیشه‌ای را تجربه کند.

فضای این سفره خانه‌ها علاوه بر ایرانیان برای گردشگران خارجی نیز بسیار جذاب و قابل توجه است و می‌تواند نقش مهمی در جذب گردشگران ایفا نماید. هدف از ساخت این سفره خانه‌های سنتی، علاوه بر تهیه غذاهای سنتی ایرانی، این است که مشتریان هنگام میل کردن غذا از این فضا لذت ببرند.

 

مزیت:

مهم‌ترین مزیت‌هایی که چایخانه‌ی سنتی برج رستورانی نسبت به چایخانه‌های معمولی در سطح شهر دارد:

۱) وجود چایخانه‌ی سنتی در ارتفاع و نمای دید ۳۶۰ درجه.

۲) استفاده‌ی میهمانان از آسانسورهای شیشه‌ای برای رسیدن به فضای چایخانه‌ی سنتی.

 

درآمد:

سرمایه گذاران گرامی با ایجاد چایخانه‌ی سنتی به عنوان یکی از مهم‌ترین امکانات برج رستورانی، علاوه بر کامل‌تر کردن مجموعه‌ی خود، می‌توانند از درآمدهای جانبی آن نیز بهره‌مند شوند از جمله:

۱) سود سرو غذا، نوشیدنی و…

۲) ارائه‌ی خدمات جانبی از جمله قلیان و…

امروزه شرکت‌های بسیاری در سراسر کشور در زمینه مشاوره و تاسیس چایخانه و سفره خانه‌های سنتی در حال فعالیت هستند. اما بهتر است برای هر گونه مشاوره در این زمینه با شرکت‌های تخصصی و دارای تجربه در این زمینه مشورت نمایید. شرکت پاسارگاد با تجربه‌ی طراحی و ساخت ده‌ها پروژه‌ی موفق، در خدمت شما هموطنان است تا با ارائه‌ی طرح‌های جدید و کارشناسی شده، بهترین خدمات را برای هرچه بهتر شدن کسب و کار شما ارائه نماید. شما می‌توانید از صفر تا صد راه اندازی چایخانه و سفره خانه سنتی خود را با خیالی آسوده به شرکت پاسارگاد بسپارید.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای چایخانه‌ی سنتی در برج رستورانی، با تکیه بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیرمجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme