در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳

برج رستورانی، ایده و محصولی منحصر به فرد از شرکت پاسارگاد

خانه » دسته‌بندی نشده » برج رستورانی، ایده و محصولی منحصر به فرد از شرکت پاسارگاد
برج رستورانی، ایده و محصولی منحصر به فرد از شرکت پاسارگاد

برج رستورانی یکی دیگر از طرح‌ها و ایده‌های توریستی پردرآمد شرکت پاسارگاد است که برای اولین بار در دنیا یک مجموعه رستورانی، تفریحی، اقامتی، هیجانی و توریستی با داشتن بیش از چند نوع رستوران سبک جدید طراحی شده است.

فلسفه طراحی این برج با امکانات و کاربری‌های خاص و منحصر به فرد این است؛

اولا در مجموعه‌ای تمامی رستوران‌های خاص، تفریحات و به طور کل فضاهای لاکچری و هیجانی فراهم باشد. با توجه به متعدد بودن رستوران‌های تکراری در سطح کشور، مردم به دنبال تجربه یک مکان خاطره انگیز هستند که بتوانند یک هیجان خوشمزه را تجربه کنند.

دوما در این برج به تمامی مهمانان در هر فضا امکان دید و ویوی ۳۶۰ درجه از مناظر اطراف و شهر را می‌دهد.

سوما مهم‌ترین دلیل و توجیه اقتصادی برج رستورانی بحث عدم خرید زمین با مساحت بالا و پرداخت هزینه بسیار هنگفت می‌باشد. یعنی می‌توان ۵۰۰۰ متر مربع کاربری در برج رستورانی را در زمینی به مساحت حداقل ۱۰۰۰ متر مربع (بدون در نظر گرفتن فضای پارکینگ) احداث کرد. همچنین سرمایه‌گذار می‌تواند جهت کاهش هزینه‌های سرمایه گذاری و تسریع در امور مجوزات، با ارگان‌های دولتی که صاحب زمین در بهترین نقاط شهر هستند به صورت مشارکت، BOT، BOLT و… قرارداد بسته و فقط هزینه ساخت را متقبل شود.

چهارما احداث برج رستورانی با شکل خاص و ارتفاع بالا قطعا به نماد شهر تبدیل شده و سرمایه گذار را به یک برند رستورانی بسیار شناخته شده معرفی خواهد کرد.

برج‌های رستورانی تشکیل شده از یک شافت مرکزی و طبقات است. در شافت مرکزی که ارتفاع آن بین ۲۰ الی ۶۰ متر متغیر می‌باشد، محل عبور آسانسور و راه پله است و به طبقات کاربری‌های متفاوت داده می‌شود که تالار، روف گاردن، رستوران گردان، کافی شاپ، هلی پد و… می‌باشد.

جهت اطلاع بیشتر به لینک «برج رستورانی» مراجعه بفرمایید.

لینک: «برج رستورانی»تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme