در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

پنجشنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

سوالات متداول

خانه » سوالات متداول

در این بخش سعی شده به سوالات متداولی که در ذهن مراجعان محترم به این سایت ایجاد می‌گردد، پاسخ داده شود.

شرکت پاسارگاد با هدف طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های خاص تفریحی، توریستی و عمرانی در سال ۱۳۹۲ توسط مهندس سعید صفری تاسیس شد. پاسارگاد تا به امروز به عنوان برترین و شاخص‌ترین شرکت در زمینه پروژه‌های خاص در ایران فعالیت می‌کند. شرکت پاسارگاد با خلق ایده‌های بسیار خلاقانه در زمینه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی دست به اجرای بهترین و با کیفیت‌ترین پروژه‌های ایران زده و هدف آن ایجاد رستوران‌ها، ساختمان‌ها و هتل‌های خاص، جذاب و خلاقانه است که بتواند برای مردم به عنوان یک محل جدید، خاص و لاکچری شناخته شده و سرمایه‌گذار را به بالاترین سود و نگین گردشگری آن شهر برساند. رستوران هوایی، رستوران‌های کف شیشه‌ای، رستوران کشویی، زیپ لاین، بانجی جامپینگ و پل معلق از جمله نمونه‌ای از پروژه‌های خاص شرکت پاسارگاد در جای جای ایران می‌باشد. سرمایه‌گذاران و افرادی که مشتاق به راه‌اندازی پروژه‌های خاص و خلاقانه هستند می‌توانند با انتخاب هر یک از محصولات و ایده‌های سایت، آن را در توسط شرکت پاسارگاد اجرا کرده و به درآمد بسیار بالا برسند. که علاوه بر درآمد، با داشتن یک پروژه خاص قطعا تبدیل به برند بی‌بدیل در شهرشان خواهند شد. شرکت پاساگارد با توانمندی بسیار بالا و در زمینه طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های خاص در کنار آن‌ها خواهد بود و با ارائه با کیفیت‌ترین خدمات مهندسی در هر زمینه، پروژه را به ثمر خواهد رساند.
هزینه پروژه‌های شرکت پاسارگاد را حداقل از چند ده میلیون تا حداکثر ده‌ها میلیارد می‌توان تعریف کرد. هزینه‌ها بستگی به ظرفیت، ارتفاع، متریال، دیزاین و… متفاوت می‌باشد که بستگی به نظر و پتانسیل مالی سرمایه‌گذار یا خریدار دارد. به عنوان مثال رستوران کف شیشه‌ای را می‌توان با زیر بناهای متفاوتی اجرا نمود. از ۱۰۰ متر مربع تا رستوران‌های شیشه‌ای چند قلو و دارای زیر بنای بیش از ۱۰۰۰ متر مربع قابلیت اجرا دارد. همچنین این رستوران را در ارتفاعات مختلفی (از ارتفاع ۲۵ متر تا بیش از ۱۰۰ متر) می‌توان ساخت. هر چه ارتفاع بیشتر باشد، قطعا به مهمان ویو و دید بهتری می‌دهد. دیزاین این رستوران نیز از آپشن‌های تعیین کننده قیمت می‌باشد. ایجاد سقف با طراحی‌های خاص، نورپردازی، کیفیت میز و صندلی و… از جمله مواردی است که در قیمت ساخت بسیار تاثیر گذار است. همچنین کیفیت متریال مصرفی در این رستوران می‌تواند قیمت آن را کاهش یا افزایش دهد. به عنوان مثال در آسانسور، برند تجهیزات و متریال مصرفی می‌تواند در قیمت بسیار موثر باشد.
مجوزاتی که در قبال بهره‌برداری پروژه‌ها می بایست اخذ نمود، به دو دسته تقسیم می‌شود. دسته اول مجوزاتی هستند که باید توسط مالک پروژه اخذ شود که قالبا مربوط به زمین محل احداث پروژه می‌باشد. از جمله مجوز کاربری زمین از شهرداری، مجوز اماکن، مجوز ارتفاع سازه و… این مجوزات بسته به زمین محل پروژه ممکن است از درجه اهمیت متفاوتی برخوردار باشند. به عنوان مثال اگر محل احداث پروژه نزدیک به اماکن نظامی باشد می‌بایست از این ارگان نیز قبل از احداث پروژه مجوز دریافت نمود. دسته دوم محوزاتی هستند که شرکت پاسارگاد در قبال مسایل فنی و ساخت پروژه اخذ می‌کند. بسته به نوع پروژه این مجوزات می‌تواند شامل استاندارد، آتش نشانی، تاییدیه جوش، نظام مهندسی و… باشد.
محصولات شرکت پاسارگاد برگرفته از ایده‌ها و طرح‌های روز دنیا و مهندسان بخش تحقیق و توسعه آن شرکت می‌باشد. بسیاری از این ایده‌ها حتی در دنیا اجرا نشده است و بسیار بکر و جدید می‌باشد. اما شرکت پاسارگاد با توانمندی بسیار بالایی که دارد می‌تواند آن‌ها را با کیفیت در هر نقطه از ایران و جهان اجرا کند. در قسمت نوار مشکی رنگ سایت و آیکون «پروژه ها»، محصولاتی که از این شرکت به اجرا رسیده و یا در حال اجرا می‌باشد وجود دارد.
بعضی از محصولات و ایده‌های شرکت پاسارگاد به ثبت اختراع و طرح صنعتی رسیده‌اند و شرکت پاسارگاد هنگام عقد قرارداد با سرمایه‌گذار متعهد می‌شود که برای آن شهر و در زمانی محدود و با قابلیت تمدید (به شرط پرداخت حق انحصاری)، آپشن‌های پروژه را برای شخص ثالث اجرا نکند تا سرمایه‌گذار بدون رقیب به کسب درآمد بپردازد. اما در قبال محصولاتی که به ثبت نرسیده‌اند یا قابلیت ثبت ندارند، این شرکت در قرارداد متعهد می‌شود که آن را فقط برای شخص طرف قرارداد اش اجرا نماید.
در صورتی که سرمایه گذار، ایده و طرحی در ذهن اش بود که در لیست محصولات وجود نداشت، شرکت پاسارگاد می‌تواند با بررسی آن ایده از لحاظ فنی و در نهایت با اعمال تغییرات احتمالی بر روی آن، به حالت قابل اجرا و حتی بهتر از ایده موجود در آورد.
به دلیل خاص بودن پروژه‌ها و حساسیت بالای آن، شرکت پاسارگاد حداقل ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می‌کند و بازرسی‌های ماهانه پس از بهره‌برداری در قبال پروژه انجام می‌دهد. در خصوص گارانتی نیز بستگی به نوع پروژه و قسمت‌های مختلف آن دارد که در هنگام عقد قرارداد مشخص می‌شود.
در صورت درخواست سرمایه‌گذار مبنی بر این که قبل از اجرای پروژه، محل احداث آن امکان سنجی شود تا بهترین و مناسب‌ترین ایده‌ها و محصولات اجرا گردد، امکان پذیر است. این کار توسط شرکت پاسارگاد با اخذ هزینه انجام می‌شود و در صورت عقد قرارداد، مبلغ این خدمات به سرمایه‌گذار باز می‌گردد.
تجربه نشان داده که اغلب افرادی که به سمت سرمایه‌گذاری در پروژه‌های رستورانی یا تفریحی می‌روند هیچ گونه سابقه‌ای در این کار ندارند و دلیل آن صرفا داشتن یک بیزینس با پرستیژ و علاقه بوده است. این افراد قالبا از شغل فعلی خود با این که درآمد مناسبی دارد، خسته شده و به دنبال بیزینسی هستند که آن‌ها را تبدیل به یک برند کند و نشاط بخش باشد. شرکت پاسارگاد با اجرای صفر تا صد پروژه‌ها و تحویل کامل به مشتریان خود و با پشتیبانی و خدمات پس از فروش در قبال آن‌ها، باعث شده که سرمایه‌گذار هیچ گونه دغدغه‌ای در قبال راه‌اندازی نداشته باشد و با مدیریت صحیح و تبلیغات موثر به درآمد بسیار خوبی برسد.
زمین محل پروژه با توجه به نوع پروژه و ظرفیت آن بسیار متفاوت است. اما مهم‌ترین چیزی که در ذهن سرمایه گذاران وجود دارد، تهیه زمین و متراژ آن است. خرید زمین توسط سرمایه‌گذار بهترین حالت ممکن می‌باشد. اما به دلیل بالا بودن قیمت زمین، این کار سنگین است. در این صورت ما پیشنهاد شراکت زمین را داریم. شراکت با زمین متعلق به شخص یا ارگان دولتی مثل شهرداری. سرمایه گذاران می‌توانند با انتخاب بهترین محل احداث پروژه، با اشخاص و ارگان‌های دولتی و نیمه‌دولتی شریک بشوند یا اجاره کنند تا بار هزینه خرید زمین از دوش آن‌ها برداشته شود. حالت‌های قراردادی همچونbut و bult نیز از مواردی است که می‌توان با اشخاص یا ارگان‌ها وارد مذاکره شد. But به این معناست که سرمایه‌گذار با هزینه خودش در محل زمین شخص یا ارگان مورد نظر سرمایه‌گذاری کرده و پروژه را احداث می‌کند و پس از مثلا ده سال کل پروژه را به وی واگذار می‌نماید. در مدت این ده سال می‌تواند اجاره اندکی پرداخت کند (در این حالتbult می‌باشد) یا پرداخت نکند که بستگی به توافق دارد.
شرکت پاسارگاد با تکیه بر نیروهای توانمند و خبره، توانایی اجرای پروژه در هر نقطه از جهان دارد. این شرکت با مطالعه و تحقیق استانداردهای کشور محل احداث پروژه در خارج از ایران و در صورت نیاز مکاتبه با آن و استفاده از آیین‌نامه‌های معتبر بین المللی جهت طراحی به بهترین نحو این پروژه را اجرا می‌نماید. تحویل پروژه در نزدیک‌ترین مرز ایران صورت می‌گیرد و هزینه حمل و نقل، بیمه و گمرکی ایران و کشور مقصد به عهده سرمایه‌گذار است. پس از انتقال تجهیزات به محل احداث و در صورت نیاز سرمایه‌گذار، بتن‌ریزی و نصب آن از طریق نیروهای شرکت پاسارگاد در آن جا صورت می‌پذیرد.

در صورت تمایل می‌توانید از طریق درگاه زیر سوالات مطرح شده خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت توسط کاربران پاسخ داده شود.

    
    تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
    LemonTheme