در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

پنجشنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

پروژه‌ها

خانه » پروژه‌ها

در این قسمت از سایت، خلاصه‌ای از مشخصات پروژه‌های اجرا شده یا در دست اجرا شرکت پاسارگاد آورده شده است که در صفحات جلوتر به طور مفصل به مراحل طراحی، ساخت، کلنگ زنی و اجرای آنها پرداخته شده است.

پروژه شاندیز مشهد:
شرکت پاسارگاد اولین رستوران هوایی در ایران(با ظرفیت ۲۸ نفر مهمان) را به صورت آزمایشی با جرثقیل در دهکده شاندیز(واقع در شهر شاندیز مشهد) مورخ فروردین ماه سال ۱۳۹۶ راه‌اندازی کرد. این رستوران در مراسمی باشکوه و با حضور مسئولان عالی رتبه افتتاح شد.

پروژه باغ فردوس اصفهان:
در آبان ماه سال ۱۳۹۶ ساخت فاز اول پروژه‌ی اولین و بزرگترین رستوران هوایی دنیا(با ظرفیت ۳۸ نفر مهمان) همراه با پایه بلندکننده(به ارتفاع ۴۰ متر و بدون نیاز به جرثقیل و توسط سیستم بلندکننده مکانیکی هوشمند) را در باغ فردوس شهر اصفهان آغاز نمود و در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ با موفقیت آن را تست کرد. همچنین فاز دوم این پروژه را تیرماه ۱۳۹۷ با ساخت طولانی ترین زیپ لاین دکل به دکل دنیا به طول ۴۵۰ متر و در دو لاین همراه با آسانسور شیشه‌ای ۶ نفره و پلکان اضطراری به ارتفاع ۴۵ متر شروع نمود که هنوز در دست احداث است.

پروژه کاریزلند یزد:
در بهمن ماه ۱۳۹۷ ساخت پروژه توریستی مرتفع‌ترین سازه استان یزد به ارتفاع ۷۵ متر با مشخصات؛
دومین رستوران شیشه‌ای ایران(به مساحت ۲۰۰ متر مربع در ارتفاع ۵۰ متر)، روف گاردن(به مساحت ۲۰۰ متر مربع در ارتفاع ۵۴ متر)، اولین زیپ لاین استان یزد(به طول ۳۵۰ متر و در دو لاین)، اولین رستوران کشویی دنیا(با ظرفیت ۳۰ نفر و در ارتفاع ۴۰ متری)، آسانسور ۱۳ و ۶ نفره شیشه‌ای و پلکان اضطراری به ارتفاع ۵۴ متر و جایگاهی جهت عکس سلفی در نوک برج و در ارتفاع ۷۵ متر را در مجموعه کاریزلند یزد آغاز نمود که هنوز در دست احداث می‌باشد.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme