در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

پنجشنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

رستوران هوایی معلق با جرثقیل

خانه » رستوران هوایی معلق با جرثقیل

شرکت پاسارگاد؛ طراح، سازنده و مجری رستوران هوایی معلق با جرثقیل (در رستوران هوایی)

این نمونه از رستوران‌های هوایی معلق در چند شهر بزرگ جهان مثل لندن و شانگ‌های اجرا شده و مشتریان زیادی دارد. مردمی که عاشق هیجان هستند حتی اگر آن هیجان صرف شام در اوج آسمان باشد، لذت تجربه‌ی آن را حداقل برای یک بار از دست نمی‌دهند.

کافی است مرورگر خود را باز کنید و عکس‌هایی از رستوران‌های هوایی معلق را در نقاط مختلف جهان جستجو کنید؛ آن وقت زیبایی کار؛ شما را نیز محو خود خواهد کرد. افراد زیادی حاضرند نه برای صرف وعده غذایی خود بلکه فقط برای گذرندان دقایقی و گرفتن عکس به رستوران شما سر بزنند.

رستوران هوایی معلق با جرثقیل
رستوران هوایی معلق با جرثقیل
رستوران هوایی معلق با جرثقیل
رستوران هوایی معلق با جرثقیل

رستوران هوایی معلق با جرثقیل در کشورهای خارجی

یکی از شاهکارها و ابداع‌های مهندسی شرکت آریا گستر پاسارگاد ساخت رستوران هوایی معلق شاندیز بود که با لطف و یاری پروردگار و استفاده از دانش جمعی و همت گروه داخلی به وقوع پیوست تا ما شاهد یکی از متفاوت‌ترین رستوران‌های جهان در ایران باشیم. اتفاقی که شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران همیشه به دنبال وقوع آن بوده است و از اهداف اصلی این مجموعه می‌توان به رقابت در عرصه بین‌المللی اشاره کرد. چیزی که امروزه شروع آن را شاهد هستیم و در آینده از پیشرفت و گسترش آن بیشتر خواهیم شنید.

رستوران معلق شاندیز، نخستین رستوران معلق (هوایی) کشور در تاریخ سوم فروردین سال ۱۳۹۶ با عنوان پدیده گردشگری سال و با حضور معاون توسعه‌ی سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان استان خراسان رضوی در دهکده‌ی شاندیز مشهد به بهره برداری رسید.

رستوران معلق شاندیز، با ظرفیت ۳۲ نفر میهمان و ۱۰ خدمه با وزن کلی ۹ تن وزن طراحی شده و تا ارتفاع ۴۰ متر بالا می‌رود و فقط در جهت راستای عمود بالا و پایین می‌رود و حرکت جانبی و چرخشی ندارد. میهمانان بر روی صندلی‌های این سازه می‌نشینند و توسط سازه‌ای با استقامت به صورت خرپا، به مدت ۱ ساعت نگه داشته می‌شود.

رستوران هوایی معلق با جرثقیل
رستوران هوایی معلق با جرثقیل
رستوران هوایی معلق با جرثقیل
رستوران هوایی معلق با جرثقیل

رستوران معلق با جرثقیل برای اولین بار در ایران (شاندیز مشهد) که توسط شرکت پاسارگاد طراحی و اجرا شده است.

رستوران معلق شاندیز مشهد که در بخش‌های دیگر هم مفصل راجب آن توضیح داده شد از شاهکارهای سازه‌های مهندسی ایران محسوب می‌شود که توسط شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران به بهره برداری رسید.

این رستوران منحصر به فرد در هر ۴ فصل سال در نوبت‌های یک ساعته امکان پذیرایی و خدمت دهی را دارد.

این تنها یک نمونه از پروژه‌های ساخته شده و توانمندی شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران در زمینه‌ی ساخت و طراحی سازه‌های شگفت انگیز و منحصر به فرد است، در ادامه بیشتر با ما آشنا خواهید شد.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت واجرای رستوران معلق با جرثقیل، با تکیه‌ی بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

در قسمت زیر فیلم‌های هیجان انگیز از رستوران معلق با جرثقیل نمایش داده شده است.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیر مجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme