در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی

پنجشنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱

رستوران هوایی معلق با پایه بلندکننده

خانه » رستوران هوایی معلق با پایه بلندکننده

شرکت پاسارگاد؛ طراح، سازنده و مجری رستوران هوایی معلق با پایه بلندکننده (در رستوران هوایی)

همان‌طور که در مطالب گذشته گفته شد، اجرای رستوران هوایی (معلق) با جرثقیل در ایران مجاز نمی‌باشد. مهم‌ترین دلیل آن کنترل جرثقیل توسط نیروی انسانی و احتمال خطا در آن است.

شرکت پاسارگاد پس از سال‌ها تحقیق در این زمینه، سیستمی مکانیکی شبیه به سیستم آسانسور را طراحی نمود که به وسیله‌ی پایه‌ی بلندکننده و این سیستم بتوان خیلی ایمن‌تر، رستوران هوایی (معلق) را اجرا نمود. یعنی توسط یک پایه‌ی ثابت بلند کننده که از استقامت بالایی برخوردار است، میهمانان را به سوی آسمان می‌برد تا وعده‌ی غذایی خود را نزدیک‌تر از همیشه به ابرها میل کنند.

این سیستم علاوه بر امنیت بیشتر، دارای هزینه‌ی بسیار کمتری نسبت به جرثقیل می‌باشد و تولید داخل است. سیستم مکانیکی دقیقا حس معلق بودن را به میهمانان القا نموده و از نظر کاربری هیچ تفاوتی با جرثقیل ندارد.

میهمانان هنگامی که سازه‌ی رستوران هوایی (معلق) بر روی زمین است، بر روی صندلی سوار می‌شوند و بعد از بستن کمربند ایمنی با سرعتی بسیار آرام به ارتفاع ۴۰ متری رفته و غذا را در ارتفاع میل می‌کنند. تفاوت این سیستم با جرثقیل این است که در آن، نیروی انسانی دخالت مستقیم ندارد و از خطای انسانی اجتناب می‌شود و سیستم مکانیکی هوشمند؛ با نظارت تکنسین آموزش دیده و مجرب؛ کنترل رستوران هوایی معلق را به دست می‌گیرد.

شرکت پاسارگاد در سال ۱۳۹۷ موفق شد برای اولین بار در دنیا این پایه و سیستم مکانیکی را در شهر اصفهان با موفقیت اجرا کند و برگ زرین دیگری در کارنامه‌ی خود به ثبت برساند.

n15n
رستوران هوایی معلق با پایه بلندکننده

اجرای رستوران هوایی (معلق) همراه با پایه بلند کننده برای اولین بار در دنیا توسط شرکت پاسارگاد

این تجربه‌ای است که شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران آن را به عنوان تحقق رویاهای شما مورد هدف قرار داده و آماده‌ی همکاری با شما سرمایه گذار محترم در این زمینه می‌باشد.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای رستوران معلق با پایه بلند کننده، با تکیه بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های سبز رنگ می‌توانید به صفحه‌ی زیر مجموعه‌های این بخش از سایت هدایت شوید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme